من همراهتم! مقالات خوب رو در همراهتم دنبال کنید.

بهترین راه های پول درآوردن از اینترنت

راه های پول درآوردن
(راه های پول درآوردن)

امروزه باتوجه به‌ پیشرفت روزافزون اینترنت و گسترش کسب و کار‌های آنلاین، تحول زیادی در دنیای کسب و کار به‌وجود آمده‌است؛ این مسئله منجر به ایجاد فرصت‌های شغلی نوین تحت عنوان کسب و کارهای اینترنتی شده است و بیشتر مردم به دنبال راه های پول درآوردن از طریق اینترنت هستند.

شاید با خود فکر کنید که اینگونه مشاغل بسیار ساده است اما باید توجه داشت که هر شغلی سختی های خود را دارد. اگر به دنبال ساده‌ترین راه های پول درآوردن باشید، ممکن است هیچوقت قادر نباشید در حرفه کاری خود موفق شوید.

این روزها تمام مردم به دنبال این هستند که چگونه از اینترنت پول دربیاریم و این مسئله از جمله مسائلی است که اهمیت بسیار زیادی در زندگی همه مردم دارد. بدون پول نمی‌شود زندگی کرد و همه مردم به دنبال آشنایی با راه های پول درآوردن هستند.

در این مقاله از سایت آکادمی هفت قصد داریم به بررسی بهترین راه های پول درآوردن از اینترنت بپردازیم. پس اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که روزانه بارها به مسئله چگونه از اینترنت پول دربیاریم فکر می‌کنند؛ در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

راه های پول درآوردن اینترنتی

همانطور که پیش‌تر ذکر کردیم راه های پول درآوردن اینترنتی نیز همانند کسب درآمد از صنایع حقیقی سختی‌های خود را دارد. اگر با تفکر چگونه از اینترنت پول دربیاریم در حال مطالعه این مقاله می‌باشید. خبر خوبی برای شما دارم.

با روش‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، قادر خواهید بود با راه های پول درآوردن نوین آشنا شوید. اما در نظر داشته باشید هر کدام از این روش‌ها سختی‌ها و آسانی‌های مخصوص به خود را دارد.

کسب درآمد از شبکه های اجتماعی
(کسب درآمد از شبکه های اجتماعی)

شبکه‌های اجتماعی

 یکی از بهترین راه های پول درآوردن از اینترنت، شبکه‌های اجتماعی هستند. امروزه شبکه‌های اجتماعی محبوبیت چشمگیری بین مردم داشته و مدت زمان زیادی از زندگی روزانه افراد را به خود اختصاص داده‌اند.

این مسئله فرصتی عالی برای شما است تا با استفاده از این محبوبیت اقدام به کسب درآمد از طریق شبکه‌های اجتماعی کنید. شما می‌توانید باتوجه به توانایی‌های خود یکی از این روش‌های پول درآوردن از طریق شبکه‌های اجتماعی را انتخاب کنید.

برای مثال برخی از افراد با تولید محتوای مفید و آموزنده، تبلیغات، مدیریت پیج‌های مختلف، فروش اینترنتی و از این دست موارد اقدام به کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و یوتیوب کنید.

فریلنسری

از دیگر راه های پول درآوردن از طریق اینترنت می‌توان به فریلنسر بودن اشاره کرد. فریلنسر به فردی گفته می‌شود که پروژه‌های مربوط به حرفه خود را به صورت دورکاری دریافت کرده و در ازای انجام آن‌ها پول می‌گیرند.

کسب درآمد از طریق طراحی اپلیکیشن
(کسب درآمد از طریق طراحی اپلیکیشن)

طراحی اپلیکیشن

امروزه همه مردم از تلفن‌های هوشمند استفاده می‌کنند باتوجه به همین مسئله طراحی اپلیکیشن می‌تواند یکی از راه‌های پول درآوردن از طریق اینترنت به صورت کاملا هوشمندانه باشد.

اگر با روش‌های طراحی اپلیکیشن آشنا هستید، با شناخت نیاز مردم می‌توانید اقدام به طراحی اپلیکیشن‌های کارآمد برای تلفن‌های همراه باشید و از این طریق کسب درآمد کنید.

مدیریت یا مشارکت فروش

شرکت‌های خصوصی، بین‌المللی و سایت‌های فروشگاهی برای معرفی یا فروش محصولات خود به دنبال افرادی هستند که در شبکه‌های اجتماعی محصولات آن‌ها را معرفی کنند.

شما قادر خواهید بود تحت عنوان نماینده فروش این شرکت‌ها برای آن‌ها مشتری جذب کرده و پس از فروش محصولات آن‌ها کارمزد خود را دریافت کنید.

وبلاگ نویسی

از دیگر راه‌ های پول درآوردن از طریق اینترنت می‌توان به تولید محتوا در وبلاگ‌ها اشاره کرد. شما با تولید محتوا باکیفیت در زمینه‌های مختلف قادر به کسب درآمد از طریق اینترنت خواهید بود.

کسب درآمد از طریق بازاریابی
(کسب درآمد از طریق بازاریابی)

اصول ده گانه بازاریابی

حال که به سوال چگونه از اینترنت پول دربیاریم پاسخ دادیم، متوجه شدید که اکثر راه های پول درآوردن از اینترنت از طریق فروش محصولات است؛ باتوجه به این مسئله لازم دانستیم کمی از اصول بازاریابی سخن بگوییم.

اصولی که در ادامه برای شما عنوان کردیم برای راه های پول درآوردن از طریق صنایع حقیقی نیز کارایی دارند به همین دلیل شما می‌توانید به راحتی برای هرنوع فروشی از این اصول استفاده کنید.

اصل اول

جنس فروخته شده توسط شما، باید خواسته‌ی مشتری شما باشد نه اینکه جنس خودتان را به خواسته‌ی او نزدیک کنید. حق همیشه با مشتری است.

اصل دوم

هرگز سعی نکن برای پاسخ‌گویی به مشتری رقیبانتان را بدنام کنید.

اصل سوم

سعی کنید در همه جای کشور قیمت یکسانی را به مشتری ارائه دهید.

اصل چهارم

سود کمتر، فروش بیشتر. با این کار در دراز مدت تمام رقیبان خود را شکست می‌دهید.

اصل پنجم

علاوه بر ارزان فروشی، باید جنس باکیفیت به دست مردم برسانید.

اصل ششم

ضامن خرید مشتری‌های خود باشید. طبق یک اصل اقتصادی ژاپنی؛ یک مشتری راضی برای شما هشت مشتری دیگر می‌آورد و یک مشتری ناراضی، بیست تا از مشتری‌های شما را با خود می‌برد.

اصل هفتم

توجه داشته باشید با مشتری در عین صمیمت، کاملا محترمانه صحبت کنید. با آنها صمیمی شوید اما یادتان نرود هرگز به حریم شخصی افراد تجاوز نکنید.

اصل هشتم

از فنون قوی مذاکره استفاده نمایید برای مثال در ادامه چند مورد از این فنون را برای شما آورده ایم:

فن اول: آدم خوب، آدم بد؛ مادامی که در فروش اجناس، صداقت داشته باشید و همیشه عیب آن را به مشتری بگویید، مشتری کمتر با شما و فروشتان مخالفت خواهد کرد.

روش دوم: فقط یکی دیگه مونده…

روش سوم: اگه نخری، پشیمون میشی

اصل نهم

با دست روی دست گذاشتن کسی به شما رجوع نخواهد کرد. پس به دنبال جذب مشتری باشید.

اصل دهم

هیچوقت تبلیغات را فراموش نکنید.

نکات راه اندازی کسب و کار
(نکات راه اندازی کسب و کار)

نکاتی در ارتباط با راه اندازی یک کسب و کار

از دیگر راه‌های پول درآوردن می‌توان به راه‌اندازی یک کسب و کار جدید اشاره کرد. اما برای راه‌اندازی هر نوع کسب و کاری از اینترنتی تا حقیقی لازم است ابتدا نکاتی را رعایت کنید که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

پیش از راه اندازی کسب و کار خود ابتدا سوالاتی که در ادامه آورده‌ایم را از خود بپرسید.

 • چقدر سرمایه دارم؟ توجه داشته باشید که در کارهای فروش‌محور نمی‌توان توقع داشت بیش از 30 درصد سود داشته باشیم.
 • چقدر توان دوام آوردن در سال های اول فعالیتم را دارم؟ اگر می‌بیند که سرمایه‌ی کمی نسبت به آنچه می‌خواهید انجام دهید، دارید و توان دوام آوردن در چهار سال را نخواهید داشت، لازم نیست از بهترین جا شروع کنید. از یک پله پایین‌تر شروع کن.
 • شغل من در ایران چه فصولی دارد؟ برخی از شغل‌ها در ایران دائم هستند و برخی دیگر با وجود دائمی بودن، در فصولی از سال مشتریان بیشتر و یا کمتری دارند مثل شیرینی فروش‌ها یا تالارهای عروسی و از این دست مشاغل.
 • آیا توانایی دو شیفت کار کردن و یا جوابگویی به تمام مشتریانم را دارم؟ در هر شغلی که باشید، آغاز زمان کاری شما باید نیم ساعت قبل از ورود اکثریت رقیبان و مشتریان شما به محل کسب و کار باشد و نیم ساعت بعد از خارج شدن اکثریت رقیبان و مشتریان به اتمام برسد. از کل این زمان هم می‌بایست حداقل 80 درصد از آن را در محل کسب‌وکار حضور داشته باشید.
 • محل کسب و کارم کجاست؟ اگر در انتخاب محل کسب‌وکار اشتباه کنید 20 تا 50 درصد از مشتریانتان را از دست می‌دهید.
 • بازاریابی کردن را بلد هستم؟
 •  آیا با استهلاک کار و ضرر دادن در سال های اولیه آشنا هستم؟
 • تا کی میخواهم در آنجا بمانم و کاسبی کنم؟

با توجه به موارد بالا قبل پس از بررسی راه‌ های پول درآوردن باید این سوالات را نیز از خود بپرسید.

الگوهای کسب و کار
(الگوهای کسب و کار)

الگوهای راهبردی کسب و کار

برای کسب درآمد، فقط پاسخگویی به سوال چگونه از اینترنت پول در بیاریم و یا پیدا کردن راه های پول درآوردن از اینترنت کافی نخواهد بود بلکه باید با الگوهای راهبردی کسب و کار نیز آشنا باشید. در ادامه این الگوها را برای شما ارائه کردیم.

 • صبور باشید.
 • یک بازاریاب حرفه‌ای جذب کنید.
 • سرمایه همیشه مهم‌ترین رکن راه‌اندازی نیست.
 • ایراد کار خود را امروز پیدا کرده و به فردا موکول نکنید.
 • به روز باشید.
 • سعی کنید محل کسب و کارتان در اختیار خودتان باشد.
 • به فکر جماعت کلاه بردار هم باشید و همه‌ی تخم مرغ‌هایتان را در یک سبد نچینید.
 • جاه طلب باشید و اگر امروز تخم مرغ می‌فروشید به فکر تاسیس مرغداری باشید.
 • خودتان را در معرض دید قرار دهید.
 • کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراموش نکنید.
 • با مشتری برخوردی دوستانه داشته باشید.
 • صداقت را هرگز فراموش نکنید.
 • هدفتان حل مشکلات مردم و رفع نیازهایشان باشد.
کسب درآمد از اینترنت
(کسب درآمد از اینترنت)

سخن آخر

در این مقاله سعی بر این داشتیم که به بررسی راه های پول درآوردن از اینترنت بپردازیم. اصول بازاریابی و راهکارهای لازم برای راه اندازی کسب و کار را برای شما عنوان کردیم.

با توجه به این مقاله متوجه شدیم که چگونه از اینترنت پول دربیاریم. امیدواریم که راه های پول درآوردن از اینترنتی را که در این مقاله ذکر کردیم برایتان مفید واقع شود. ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید.