من همراهتم! حال خوب را با مشاوره از ما تجربه کن

همراهتم

یک مجله‌ی آنلاین روان‌شناسی و سبک زندگی ‌است که می‌خواهد راه و رسم بهتر زندگی کردن را به همراهانش بیاموزد..

مجله روانشناسی همراهتم
درباره-همراهتم

همراهتم قبل از همه‌چیز یک دوست است

یک دوست قدیمی و مطمئن که به حرف‌هایتان گوش می‌کند و بعد پیشنهادهایی برای بهبود اوضاع دارد. در مجله‌ی اینترنتی همراهتم هر روز نوشته‌هایی تازه در زمینه‌ی روانشناسی، سبک زندگی، توسعه‌ی فردی و سلامت جسم و ذهن می‌خوانید.

در تیم نویسندگان همراهتم سراغ موضوعاتی می‌رویم که دغدغه‌ی زندگی‌های امروزی‌ست. موضوعاتی مانند انتخاب و تصمیم‌گیری، احساس تنهایی، نگرانی از آینده، گره‌های رابطه و پیدا کردن مسیر زندگی. اما همراهی ما به نوشتن مقاله ختم نمی‌شود. یک کلینیک روان‌شناسی هم در این مسیر همراه ماست تا بتوانیم رویکردی مشاوره‌محور داشته‌باشیم.

سبک زندگی

موارد ساده‌ای مانند سبک زندگی، چیدمان منزل، رسیدگی به سلامتی و زیبایی ظاهری، آداب خانه‌داری، فیلم و کتاب خوب و … همگی غذایی برای رشد و تکامل روح ما هستند. یکی از وظایف دوستی همراهتم، فراهم کردن خوراکی باکیفیت برای روح شماست.

سبک زندگی
سلامت ذهن

همراهتم، سلامت ذهن و روان مخاطبانش را در اولویت فعالیت‌های خود قرار می‌دهد و مهم‌ترین هدفش ارتقای مهارت افراد در مدیریت مسائل و مشکلات امروزی‌ست. اتفاقاتی که به‌راحتی می‌تواند روی ذهن و عملکرد فرد اثر منفی بگذارد. همچنین همراهتم تلاش می‌کند تا این آموزش‌ها را با زبانی ساده اما دقیق و معتبر به مخاطب خود انتقال دهد تا برای همه قابل‌فهم وکارآمد باشد.

همراهتم فقط یک مجله‌ی اینترنتی سبک زندگی نیست. بلکه یک همراه واقعی‌ست؛ همراه شما در همه‌چیز!