من همراهتم! مقالات خوب رو در همراهتم دنبال کنید.

همکاری با ما

 

تیم آکادمی هفت ، همواره از ایده های جدید و خلاقانه استقبال می کند.
اگر تمایل و سابقه کار در هر یک از زمینه های زیر را دارید می توانید عضوی از خانواده آکادمی هفت باشید . در این صورت لطفا  از طریق ایمیل زیر با ما درتماس باشید .

 

academy.haft7@gmail.com
در قسمت عنوان ایمیل ذکر کنید :‌ همکاری

 

“تولید محتوا”
اگر یک ذهن پویا و ژورنالیستی دارید، دست به  قلم هستید و نوشته های نو با ایده های جذاب ،جزو فعالیت های روزمره شماست و از هر اتفاقی ایده ای برای نوشتن می گیرید  وبه  حوزه موفقیت، کارآفرینی و کسب و کار علاقمند هستید ، جزو افرادی هستید که حتما می توانید در بخش تولید محتوا (مقاله، فایل صوتی و ویدیو) باما همکاری کنید. پس هرچه سریع تر به ما ایمیل بزنید.

“تولید فایل صوتی”
اگر از علاقمندان به فایل های صوتی ، پادکست ، خواندن متن و گویندگی هستید و با این زمینه آشنایی دارید و یا اینکه صدای خوبی دارید و یا ایده های جذاب برای تولید فایل صوتی از توانایی های شماست ، هرچه سریع تر با ما از طریق ایمیل فوق در تماس باشید.

گرافیست
اگر عاشق نقاشی هستید و توانایی ایجاد طرح های خلاقانه و مهیج با فوتوشاپ را دارید ، می توانید در بخش تولید گرافیک (بنرها، عکس نوشته ها و محتوای شبکه های اجتماعی) با ما همکاری کنید؛ همین الان برای ما ایمیل بفرستید.

” مترجم “
اگر مترجم و علاقمند به ترجمه متون و ویدیوهای انگیزشی و موفقیت  هستید این فرصت را ازدست ندهید و از طریق ایمیل با ما در تماس باشید .

توجه:

لازم به ذکر است که این همکاری از طریق دورکاری بوده و شما در هرنقطه از ایران عزیز که دسترسی به اینترنت و سیستم کامپیوتری داشته باشید ،می توانید همراه ما باشید .