من همراهتم! مقالات خوب رو در همراهتم دنبال کنید.

۷ خواسته کارفرمایان

هفت کیفیت مورد تقاضا

هر کارفرمایی در ارتباط با کارکنان بد یا خوب تجربیاتی دارد. هر کارفرمایی می داند که تقریباً از کارکنان خود چه انتظاری دارد. در ادامه مطلب به هفت خواسته مهم موردنظر کارفرمایان اشاره می کنیم:

1-هوش و فراست  2- توانایی های رهبری  3- استحکام  4- دوست داشتنی بودن  5-صلاحیت و شایستگی  6-شجاعت 7-قدرت درون

 از همه اینها مهمتر این منش شماست که جمع کل همه کیفیت های مثبت شماست که تعیین می کند آیا می توانید شغل مورد علاقه تان را حفظ کنید. وظیفه شما حالا این است که همچنان روی منش خود کار کنید و از اشخاصی بسیار موفق تقلید نمایید.

 

همه ی ایده های کلیدی

فکری که صرف کارتان می کنید، به اندازه سایر تصمیماتی که می گیرید روی کار و زندگیتان تأثیر میگذارد. بسیار مهم است که در کاریابی موفق شوید. پیدا کردن شغلی مورد نظر هم هنر و هم علم است. این مهارتی آموختنی است.حد و اندازه ای برای پیشرفت شما وجود ندارد.

 

آینده به شایسته ها تعلق دارد

ما در پیشرفته ترین عصر بشر زندگی می کنیم. قبلا هرگز این امکان وجود نداشته که بهتر و طولانی تر زندگی کنیم. در آینده وضع از این هم بهتر خواهد شد.

شما موجودی فوق العاده هستید. هرگز کسی نبوده و نخواهد بود که از ویژگی های منحصر به فرد شما برخوردار باشد. هرگز کسی وجود نداشته که استعداد، توانمندی ها، دانش، تجربه، فراست و بصیرت، آرزوها و هدف ها و بلند پروازی های شما را داشته باشد.

 

هرچه باهوش تر شوید، بر فراست شما افزوده می شود

 نکته جالب درباره مغز فوق العاده شما این است که مغز شکل یک عضله را دارد. هرچه بیشتر از آن استفاده کنید، قدرتمندتر و با انعطاف تر می شود. متأسفانه عکس این مطلب هم درست است. اگر از مغز تان استفاده نکنید، آن را از دست می دهید. بدون تمرین مستمر، مغز تان ضعیف تر می شود و دیری نمی گذرد که طراوت و هشیاری خود را از دست می دهد و از سرعت عملش کاسته می شود.

 

قانون آهنین عالم هستی

اگر کاری را که افراد موفق و به شدت پردرآمد انجام می دهند، انجام بدهید، خیلی زود به همان نتایجی می رسید که آنها رسیده اند. رمز و رازی در کار نیست.

موضوع اینجاست که دنیا پر از کسانی است که کار شکست خورده ها را انجام می دهند و با این حال تعجب می کنند که چرا آنها هم به ناکامی میرسند. این طبق قانون انجام می شود و هرگز شانسی نیست.

طبیعت بی طرف است. طبیعت بهای خاصی به کسی نمی دهد. هرچه را بگذارید، همان را برمیدارید. اگر از خود چیزی مایه نگذارید، بازدهی نخواهید داشت. بهترین بخش قانون علت و معلول در این است. هر هدفی که برای خود بگذارید، هر موفقیتی را که طالب باشید، اگر کاری را که دیگران قبلا انجام داده اند انجام بدهید، به نتایجی خواهید رسید که آنها به آن رسیده اند.

 

مقالات مرتبط:
کسب درآمد
سه عامل، زندگی اقتصادی و آینده شما را متحول می کند
هفت نکته مهم درباره مدیریت شخصی
سه قاعده و قانون در زمینه آموزش ذهن
کار مناسب پیدا کنید
قدرت متقاعد سازی
راه موفقیت را سؤال کنید
هفت اقدام برای رسیدن به هدف
مدیریت مفید پروژه
قوانین مورفی در شغل
هفت اصل ضروری در کسب و کار
مسائل را به شکل نظام مند حل کنید
چگونه بیشتر حقوق بگیرید
همیشه به سود بیندیشید
منبع: کسب درآمد نوشته برایان تریسی