من همراهتم! مقالات خوب رو در همراهتم دنبال کنید.

نقطه توقف در پیشرفت کسب و کار

دقیقاً مانند تمام کسانی که کسب وکار خود را شروع میکنند، شما نیز کار خود را با انگیزه بسیار و خوشی بینی همراه با اضطراب آغاز می کنید. در ابتدا بسیار با پشتکار کار می کنید و البته به موفقیت هایی هم دست می یابید. سپس تعدادی کارمند استخدام می کنید و شرایط کاری، پرهیجان و همراه با شادمانی خواهد بود. اما به تدریج شرایط رو به آشفتگی می رود، کارها یا انجام نمی گیرد، یا به درستی انجام نخواهد گرفت. از آن به بعد، شما به جای حرکت دادن کسب و کار به سمت جلو، بیشتر وقت خود را صرف حل مشکلات خواهید کرد. شرایط طوری خواهد شد که ورود یکی از کارمندان به دفترتان برای بیان مشکلی که فقط به دست شما قابل حل است به عادت همیشگی تبدیل می شود. شما برای مدیریت کسب و کار به شدت به کمک احتیاج خواهید داشت ولی ممکن است نتوانید هزینه های آن را تأمین کنید. به این شرایط نقطه توقف می گویند. واقعیت این است که گذشت از نقطه توقف برای بسیاری از شرکت ها فوق العاده مشکل است.

اما چرا این همه کارآفرین باهوش و پرتلاش در نقطه توقف گیر می کنند؟ اگر شما شخصی هستید که به دنبال کسب و کار بزرگ و زندگی بهترید، شاید هیج سؤالی برایتان مهم تر از سؤال زیر نباشد:

تفاوت کسب وکارهایی که از نقطه توقف عبور می کنند نسبت به کسب وکارهایی که در آن نقطه گیر می کنند چیست؟

جواب این سؤال را در این مقاله خواهید یافت. این مقاله درباره یک سری فرضیه های اثبات نشده صحبت نمی کند، بلکه درباره راه کارهایی است که افراد موفق از آن استفاده کرده اند. این مقاله درباره بعضی مثال ها و شرایط خاصی نیست، بلکه درباره قوانین کلی است که به طور عملی ثابت شده است و می تواند کسب و کارتان را به سرعت رشد دهد. این مقاله می تواند شما را در زمره کارآفرینانی قرار دهد که نقطه توقف را سپری کرده اند و کسب و کاری بزرگ و پردرآمد تشکیل داده اند.

در نتیجه، ما می توانیم به شما بگوییم که چه چیزهایی باعث پیشرفت شرکت ها و چه عواملی باعث توقف آن ها می شود. می توانیم به شما کمک کنیم تا عوامل بازدارنده را شناسایی کنید؛ و به شما نشان دهیم که چگونه از نقاط قوت خود برای برداشتن گام های بعدی استفاده کنید. این مقاله درباره پروژه ای صحبت میکند که همیشه در حال پیشرفت است. این مقاله مجموعه ای از اطلاعات است که همیشه در حال گسترش است. حتی ممکن است روزی به یک جنبش جهانی تبدیل شود. ما از شما دعوت می کنیم به این جنبش بپیوندید. با استفاده از راه کارهایی که در این مقاله وجود دارد می توانید به راحتی کسب وکار خود را ارزیابی کنید. می توانید اصول مطرح شده در آن را در کسب وکار خود پیاده کنید. اطلاعات آن را در اختیار دوستان خود نیز قرار دهید و موفقیت های خود را جشن بگیرد.

 

بیشتر بخوانید:   بیندیشید و ثروتمند شوید

واقعیت تلخ

اکثر کسب و کارها نمی توانند پیشرفت کنند چراکه یک عیب اساسی در آن ها وجود دارد و یا اینکه صاحبان شرکت توانایی های لازم را برای ایجاد پیشرفت در اختیار ندارند. این یک واقعیت تلخ است.. امروزه همه ما با هجمه زیادی از تبلیغات رسانه ای مواجه هستیم که به ما می گویند: شما هم می توانید پیشرفت کنید.

اما مشکل اینجاست که اکثر مردم نمیدانند ابزار لازم برای رسیدن به پیشرفت های بزرگ در زمینه کسب و کار چیست. حال چگونه میتوان درباره این ابزار آگاهی پیدا کرد؟ این را نیز بدانید که هیچ یا دانشگاهی وجود ندارد که به طور عملی به شما آموزش دهد چگونه کسب وکار خود را گسترش دهید. فقط یک منبع قابل اعتماد وجود دارد که می توانید از آن به عنوان راهنما برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنید و آن تجربه افرادی است که توانسته اند کسب و کار خود را به اندازه چشمگیری گسترش دهند. ولی این کار دو مشکل دارد: اول اینکه معمولا سر افراد موفق بسیار شلوغ است و شما نمی توانید به راحتی از آن ها وقت ملاقات بگیرید. دوماً شما نمیتوانید هر پیشرفت یا موفقیتی را تعمیم دهید.

بهترین درس ها، درس هایی هستند که از بررسی موفقیت های تعداد زیادی از کارآفرینان موفق به دست آمده باشند؛ در این صورت است که می توان آنها را به همه کسب وکارها تعمیم داد.

تحقیقات ما بر روی کارآفرینان بی شمار این واقعیت را گوشزد می کند که فقط یک مسیر منحصر به فرد برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد. تعداد بیشماری روش های کاربردی، اقتصادی و بازاریابی وجود دارند که می توانند کسب و کار را توسعه دهند. در بین این روش ها، سه مؤلفه اساسی و مشترک وجود دارد. این سه مؤلفه که در تمثیل، به آن پایه های صندلی کسب و کار میگویند.

مقالات مرتبط:
ابزار گسترش کسب و کار
چگونه می خواهیم برنده شویم؟
چه چیزی سخت تر از آنچه تصور می کردید بوده است؟
الگوی کسب و کار
منبع: پیشرفت در کسب و کار نوشته جک هی هاو