من همراهتم! مقالات خوب رو در همراهتم دنبال کنید.

شما هم می توانید کارآفرین شوید

در مقاله ی پیش رو، شما به سفری شگفت انگیز خواهید رفت. شما گام به گام کارآفرین شدن را در 20 گام اساسی خواهید پیمود و با 20 کارآفرین برتر همسفر خواهید شد، تا از داستان زندگی آن ها لذت ببرید و از تجارب و نصیحت های مفید آن ها استفاده کنید.

راه انداختن کسب و کار یکی از هیجان انگیزترین، رضایت بخش ترین و تاثیرگذارترین کارهایی است که  میتوانید در طول زندگی خود انجام دهید. اگر راه را درست بپیمایید، به شکوفایی و موفقیت دست می یابید و اگر مسیر نادرستی را انتخاب کنید، به دلیل غیرقابل پیش بینی بودن در شروع کسب و کارتان با شکست مواجه خواهید شد! حال سوال این جاست که چگونه می توانم شانس را با خود همراه کرده و به سوی موفقیت گام بردارم؟

 بهترین پاسخ برای این سوال این است: استفاده از تجارب کسانی که قبل از شما به این کار دست زده اند.

آن ها تجربه های لازم را در اختیار شما خواهند گذاشت، مانند اینکه کجا درست عمل کرده و کجا اشتباه کرده اند، چه چیزهایی را در مسیر آموخته و از چه روش هایی برای مقابله با مشکلاتشان بهره جسته اند. درست است که هر کارآفرینی شیوه ی منحصر به فردی را دارد، اما مسیری که کارآفرینان به سمت موفقیت طی کرده اند، دارای ویژگی های مشترک است. در این مقاله شما می توانید 20 نکته ی مهم و ضروری برای آغاز کارتان را که برگرفته از تجارب و بینش کارآفرینان و مشاوران برتر آنان است، مطالعه کنید. شما میتوانید به عنوان یک تازه کار، با اشتباهات این افراد آشنا شوید و در کار خود از بروز اشتباهات مشابه جلوگیری کنید. می توانید از میان بر های آن ها الهام گرفته و سرعت رسیدن به موفقیت را بالا ببرید و می توانید جلو هدر رفتن سرمایه و انرژی خود را گرفته و از راه کارهای مناسب استفاده کنید تا به شکوفایی برسید.

فراموش نکنید تمامی کارآفرینان موفق، زمانی مانند، شما یک تازه کار بوده اند. آن ها هم انسان هایی مانند من و شما بودند؛ ولی اکنون به یک کارآفرین موفق تبدیل شده اند. همه ی آن ها چیزی بیش از یک ایده ی خوب و البته اشتیاق زیاد برای موفقیت در اختیار نداشته اند؛ ولی همه ی آن ها توانسته اند کسب و کار تحسین برانگیز و درآمد شگفت انگیزی را بوجود آورند.

این مقاله به شما ابزار دانش و اعتماد به نفس را برای گام نهادن در دنیای کارآفرینی می دهد و به شما ثابت می کند شما هم می توانید.

با ما در این 20 گام همراه باشید…

 گام اول / گام دوم / گام سوم / گام چهارم / گام پنجم
گام ششم / گام هفتم / گام هشتم / گام نهم / گام دهم
گام یازدهم / گام دوازدهم / گام سیزدهم / گام چهاردهم / گام پانزدهم
گام شانزدهم / گام هفدهم / گام هجدهم / گام نوزدهم / گام بیستم
منبع: شما هم می توانید کارآفرین شوید